LAVVU

Značka LAVVU vzniká v Továrni na čas, ktorá svoje brány po prvýkrát otvorila v roku 2017. Dom vo východných Čechách, ktorému sa hovorí „Továrna na čas“ je miesto, kde vzniká čas, sekunda za sekundou a minúta za minútou. Česká značka LAVVU ponúka náramkové hodinky pre dámy a pánov, nástenné hodinky a taktiež digitálne, analógové a rádiom riadené vysoko kvalitné budíky.

Značka LAVVU ponúka hodinky v rôznych štýloch, farbách a tvaroch, od digitálnych až po drevené. Tvorcovia značky sa nechali inšpirovať škandinávskym dizajnom, ktorý v súčasnosti patrí medzi obľúbený a populárny. Všetky modely sú vyrobené z kvalitného materiálu - titánu, ušľachtilej nerezovej ocele a majú nerezové alebo kožené remienky. Veríme, že si z tejto pestrej ponuky vyberiete hodinky, ktoré budete hrdo nosiť každý deň!

Všetky produkty značky LAVUU

24 položiek celkom
Čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh
95,90 €

Pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN sršia severským minimalizmom, vďaka ktorému sú elegantné a dizajnovo čisté. Hodinky majú oceľové puzdro aj remienok.

Kód: 1204
Čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh
95,90 €

Čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN v minimalistickom štýle zaujmú svojou jednoduchosťou aj dizajnom ciferníka. Vyrobené sú z ocele.

Kód: 1205
Strieborné pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh
82,90 €

Strieborné pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh z nerezovej ocele sú vodotesné. Vybavené sú aj ukazovateľom dátumu.

Kód: 1229
Pieskovo-sivé pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Coast
82,90 €

Minimalistické pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN z ušľachtilej nerezovej ocele majú vodotesnosť 5ATM. Remienok je z hladkej hovädzej kože Top Grain.

Kód: 1228
Čierno-zelené pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN
82,90 €

Čierno-zelené pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN oceníte pri každodennom nosení, ale zložiť si ich nemusíte ani pri formálnejších príležitostiach. Hodinky sú z nerezovej ocele a...

Kód: 1206
Červeno-čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Heat
82,90 €

Červeno-čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Heat z ušľachtilej nerezovej ocele majú remienok z kože Top Grain. Na ciferníku sa nachádza aj ukazovateľ dátumu.

Kód: 1208
Strieborno-čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN
82,90 €

Strieborno-čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN z ušľachtilej nerezovej ocele majú remienok zo špičkovej kože Top Grain.

Kód: 1230
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP White/Top Grain Leather
79,90 €

Pánske hodinky LAVVU NORDKAPP z nerezovej ocele majú odolné zafírové sklo aj ukazovateľ dátumu. Remienok je vyrobený z príjemnej a kvalitnej kože Top Grain.

Kód: 1227
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP Black
79,90 €

Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP Black majú vodeodolnosť 100M. Zafírové sklo je tvrdé a odolné voči poškodeniu.

Kód: 1224
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP White
79,90 €

Oceľové pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP vynikajú svojím dizajnom aj odolnosťou. Hodinky sú vodotesné a majú aj ukazovateľ dátumu.

Kód: 1226
Rose gold dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
67,90 €

Dámske hodinky LAVVU MANDAL sú vyrobené z titánu a majú kožený remienok. Decentný dizajn je ideálny na každodenné nosenie.

Kód: 1117
Zlaté dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
67,90 €

Zlaté dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL sú mimoriadne ľahké a odolné. Hodia sa na bežný deň aj na formálnejšie príležitosti.

Kód: 1146
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom