LAVVU

Lavvu banner

Značka LAVVU vzniká v Továrni na čas, ktorá svoje brány po prvýkrát otvorila v roku 2017. Dom vo východných Čechách, ktorému sa hovorí „Továrna na čas“ je miesto, kde vzniká čas, sekunda za sekundou a minúta za minútou. Česká značka LAVVU ponúka náramkové hodinky pre dámy a pánov, nástenné hodinky a taktiež digitálne, analógové a rádiom riadené vysoko kvalitné budíky.

Značka LAVVU ponúka hodinky v rôznych štýloch, farbách a tvaroch, od digitálnych až po drevené. Tvorcovia značky sa nechali inšpirovať škandinávskym dizajnom, ktorý v súčasnosti patrí medzi obľúbený a populárny. Všetky modely sú vyrobené z kvalitného materiálu - titánu, ušľachtilej nerezovej ocele a majú nerezové alebo kožené remienky. Veríme, že si z tejto pestrej ponuky vyberiete hodinky, ktoré budete hrdo nosiť každý deň!

Všetky produkty značky LAVUU

24 položiek celkom
Strieborné pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh
85,90 €

Strieborné pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh z nerezovej ocele sú vodotesné. Vybavené sú aj ukazovateľom dátumu.

Kód: 1229
Pieskovo-sivé pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Coast
85,90 €

Minimalistické pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN z ušľachtilej nerezovej ocele majú vodotesnosť 5ATM. Remienok je z hladkej hovädzej kože Top Grain.

Kód: 1228
Strieborno-čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN
85,90 €

Strieborno-čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN z ušľachtilej nerezovej ocele majú remienok zo špičkovej kože Top Grain.

Kód: 1230
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP White/Top Grain Leather
82,90 €

Pánske hodinky LAVVU NORDKAPP z nerezovej ocele majú odolné zafírové sklo aj ukazovateľ dátumu. Remienok je vyrobený z príjemnej a kvalitnej kože Top Grain.

Kód: 1227
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP Black
82,90 €

Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP Black majú vodeodolnosť 100M. Zafírové sklo je tvrdé a odolné voči poškodeniu.

Kód: 1224
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP White
82,90 €

Oceľové pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP vynikajú svojím dizajnom aj odolnosťou. Hodinky sú vodotesné a majú aj ukazovateľ dátumu.

Kód: 1226
Rose gold dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
70,90 €

Dámske hodinky LAVVU MANDAL sú vyrobené z titánu a majú kožený remienok. Decentný dizajn je ideálny na každodenné nosenie.

Kód: 1117
Zlaté dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
70,90 €

Zlaté dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL sú mimoriadne ľahké a odolné. Hodia sa na bežný deň aj na formálnejšie príležitosti.

Kód: 1146
Strieborné dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
70,90 €

Strieborné dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL môžete nosiť k akémukoľvek outfitu. Hodinky sú vhodné aj pre ženy s citlivou pokožkou.

Kód: 1126
Oceľové pánske hodinky LAVVU BERGEN Black/Top Grain Leather so svietiacimi číslami
78,90 €

Oceľové pánske hodinky LAVVU BERGEN Black so svietiacimi číslami sú extra odolné a ich vodotesnosť je 100M. Remienok je z luxusnej španielskej kože Top Grain.

Kód: 1214
Oceľové pánske hodinky LAVVU BERGEN Blue/Top Grain Leather so svietiacimi číslami
78,90 €

Oceľové pánske hodinky LAVVU BERGEN majú číselník svietiaci v tme a ukazovateľ dátumu a dňa v týždni. Vyrobené sú z nerezovej ocele, remienok je kožený.

Kód: 1216
Oceľové pánske hodinky LAVVU BERGEN White/Top Grain Leather so svietiacimi číslami
78,90 €

Pánske hodinky LAVVU BERGEN majú odolné oceľové puzdro a remienok so špičkovej španielskej kože. Vodotesné hodinky majú aj ukazovateľ dátumu.

Kód: 1218
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie