LAVVU

Lavvu banner

Značka LAVVU vzniká v Továrni na čas, ktorá svoje brány po prvýkrát otvorila v roku 2017. Dom vo východných Čechách, ktorému sa hovorí „Továrna na čas“ je miesto, kde vzniká čas, sekunda za sekundou a minúta za minútou. Česká značka LAVVU ponúka náramkové hodinky pre dámy a pánov, nástenné hodinky a taktiež digitálne, analógové a rádiom riadené vysoko kvalitné budíky.

Značka LAVVU ponúka hodinky v rôznych štýloch, farbách a tvaroch, od digitálnych až po drevené. Tvorcovia značky sa nechali inšpirovať škandinávskym dizajnom, ktorý v súčasnosti patrí medzi obľúbený a populárny. Všetky modely sú vyrobené z kvalitného materiálu - titánu, ušľachtilej nerezovej ocele a majú nerezové alebo kožené remienky. Veríme, že si z tejto pestrej ponuky vyberiete hodinky, ktoré budete hrdo nosiť každý deň!

Všetky produkty značky LAVUU

11 položiek celkom
Strieborné pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh
85,90 €

Strieborné pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh z nerezovej ocele sú vodotesné. Vybavené sú aj ukazovateľom dátumu.

Kód: 1229
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP Black
82,90 €

Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP Black majú vodeodolnosť 100M. Zafírové sklo je tvrdé a odolné voči poškodeniu.

Kód: 1224
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP White
82,90 €

Oceľové pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP vynikajú svojím dizajnom aj odolnosťou. Hodinky sú vodotesné a majú aj ukazovateľ dátumu.

Kód: 1226
Rose gold dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
70,90 €

Dámske hodinky LAVVU MANDAL sú vyrobené z titánu a majú kožený remienok. Decentný dizajn je ideálny na každodenné nosenie.

Kód: 1117
Zlaté dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
70,90 €

Zlaté dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL sú mimoriadne ľahké a odolné. Hodia sa na bežný deň aj na formálnejšie príležitosti.

Kód: 1146
Strieborné dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
70,90 €

Strieborné dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL môžete nosiť k akémukoľvek outfitu. Hodinky sú vhodné aj pre ženy s citlivou pokožkou.

Kód: 1126
Oceľové pánske hodinky LAVVU BERGEN Black so svietiacimi číslami
78,90 €

Pánske hodinky LAVVU BERGEN sú vyrobené z odolnej ocele, ich vodotesnosť je 100M. Hodinky majú aj ukazovateľ dátumu a dňa v týždni.

Kód: 1215
Oceľové pánske hodinky LAVVU BERGEN Blue so svietiacimi číslami
78,90 €

Pánske hodinky LAVVU BERGEN z odolnej nerezovej ocele majú svietiaci číselník, ukazovateľ dátumu a dňa v týždni. Z ocele je vyrobený aj remienok.

Kód: 1217
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU HERNING Black
82,90 €

Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU HERNING sú vyrobené z kvalitnej ocele. Pod extra odolným zafírovým sklom nájdete aj ukazovateľ dátumu.

Kód: 1220
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU HERNING Blue
82,90 €

Pánske hodinky so zafírovým sklom sú vyrobené z nerezovej ocele. Majú vodotesnoť 100M a ukazovateľ dátumu.

Kód: 1222
Titánové hodinky so zafírovým sklom LAVVU TITANIUM LILLEHAMMER Gray
110,90 €

Titánové hodinky so zafírovým sklom LAVVU TITANIUM LILLEHAMMER Gray sú odolné a kvalitné. Nosiť ich môžete v bežný deň aj na formálne príležitosti.

Kód: 1231

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom