Pánsky náhrdelník Vlčí zub

Kód: 50005
Neohodnotené
Značka: Doplnky4u
9,90 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vlčí zub je vyrobený z dreva a je doplnený koženou šnúrkou. Upútať vás môžu prepracované detaily slona, ktorý symbolizuje šťastie a tak dokonale vytvárajú harmóniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlčí zub má zvláštny význam pre mužov. Zástupcom silnejšej polovice ľudstva tento amulet dodáva intímnu a fyzickú silu, a dokonca príťažlivosť. Tiež sa odporúča nosiť tento talizman každému človeku, ktorý chce zlepšiť svoj materiálny stav. Okrem toho symbolizuje aj plodnosť, pohodu, slúži ako ochrana pred zlom a poškodením a je symbolom dobrého zdravia. Náš vlčí zub je vyrobený z dreva a je doplnený koženou šnúrkou. Upútať vás môžu prepracované detaily slona, ktorý symbolizuje šťastie, a tak dokonale vytvárajú harmóniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske náhrdelníky
Dĺžka šnúrky: 40 - 80 cm (nastaviteľná)
Farba: farebná
? Materiál: koža, imitácia zubu (kosti), drevo
Pre koho: muž
Veľkosť príveskov: 7 x 2,5 cm
Položka bola vypredaná…

Doplnky4you banner

Naša značka DOPLNKY4U prináša pestrú ponuku módnych doplnkov pre dámy a pánov od domácich, ale aj zahraničných výrobcov. Od založenia nášho e-shopu v roku 2010 sme obslúžili už tisíce spokojných zákazníkov. Našim prvoradým cieľom je ponúkať kvalitné produkty za prijateľné ceny a spokojný zákazník. Tovar máme skladom, aby sme ho mohli čo najrýchlejšie doručiť k Vašim dverám.

Kvalita je našou prioritou. Každý výrobok testujeme a ponúkame len tie najlepšie z testovaných produktov. Špecializujeme sa na náramky, náhrdelníky, doplnky pre páry, ružence a v ponuke nájdete taktiež aj hodinky. Časť produktov, ktoré ponúkame na Slovensku a v Českej republike aj sami vyrábame, ostatné sú od prvotriednych výrobcov. Ponúkame Vám rôzne dizajny šperkov pre ňu a preňho. Veríme, že si z našej ponuky určite vyberiete ten správny šperk, ktorý poteší Vás či blízku osobu, ktorej šperk od nás podarujete. Spokojnosť zákazníkov je kľúčová pre napredovanie našej firmy.

Všetky produkty značky DOPLNKY4u