Najlapší zboží za najlapšie ceny!

Pánsky náhrdelník s masívnym krížikom

Kód: 102
Akcia Výpredaj
Značka: Doplnky4u
9 €
Skladem (5 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023
Možnosti doručenia

Elegancia a slávnosť. Toto sú základné prvky masívneho náhrdelníka s príveskom. Je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele s dôrazom na detaily.

Detailné informácie

Podrobný popis

Masívny pánsky náhrdelník s detailným príveskom - krížikom, ktorý imituje drevené trámy, je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele s dôrazom na detaily. Hodí sa na každú slávnostnú príležitosť, ale aj na každodenné nosenie. Okrem symboliky kresťanstva v sebe nesie eleganciu a moderné prvky. Retiazka typu Pancier je vďaka svojmu pravidelnému tvaru skvelým doplnkom nielen s príveskom, ale aj samostatne a vôbec nepôsobí rušivo.

Doplnky4you banner

Naša značka DOPLNKY4U prináša pestrú ponuku módnych doplnkov pre dámy a pánov od domácich, ale aj zahraničných výrobcov. Od založenia nášho e-shopu v roku 2010 sme obslúžili už tisíce spokojných zákazníkov. Našim prvoradým cieľom je ponúkať kvalitné produkty za prijateľné ceny a spokojný zákazník. Tovar máme skladom, aby sme ho mohli čo najrýchlejšie doručiť k Vašim dverám.

Kvalita je našou prioritou. Každý výrobok testujeme a ponúkame len tie najlepšie z testovaných produktov. Špecializujeme sa na náramky, náhrdelníky, doplnky pre páry, ružence a v ponuke nájdete taktiež aj hodinky. Časť produktov, ktoré ponúkame na Slovensku a v Českej republike aj sami vyrábame, ostatné sú od prvotriednych výrobcov. Ponúkame Vám rôzne dizajny šperkov pre ňu a preňho. Veríme, že si z našej ponuky určite vyberiete ten správny šperk, ktorý poteší Vás či blízku osobu, ktorej šperk od nás podarujete. Spokojnosť zákazníkov je kľúčová pre napredovanie našej firmy.

Všetky produkty značky DOPLNKY4u