Najlapší zboží za najlapšie ceny!

Pánsky náhrdelník Dragon

Kód: 103
Akcia Výpredaj
Značka: Doplnky4u
9 €
Skladem (2 ks)
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Možnosti doručenia

Symbol draka je unikátnym módnym doplnkom. Je vyrobený z nerezovej ocele a doplnený o koženú šnúrku, ktorá mu dodáva ešte viac estetiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drak je znázornením ducha sily a dobra, ale aj zmeny a samotného života. Vo všeobecnosti sú draci považovaní za symbol slnka, svetla, života, zvrchovanosti, mužského princípu jang, duchovna a nekonečna. Vy tento symbol mužskosti môžete mať pri sebe kedykoľvek, pretože je prispôsobivý, vďaka čomu sa hodí k akémukoľvek oblečeniu. Je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele, čo určite ocenia ľudia s alergiou na bežné kovy. Tento prívesok je doplnený o koženú šnúrku, ktorá mu dodáva ešte viac estetiky.

Doplnky4you banner

Naša značka DOPLNKY4U prináša pestrú ponuku módnych doplnkov pre dámy a pánov od domácich, ale aj zahraničných výrobcov. Od založenia nášho e-shopu v roku 2010 sme obslúžili už tisíce spokojných zákazníkov. Našim prvoradým cieľom je ponúkať kvalitné produkty za prijateľné ceny a spokojný zákazník. Tovar máme skladom, aby sme ho mohli čo najrýchlejšie doručiť k Vašim dverám.

Kvalita je našou prioritou. Každý výrobok testujeme a ponúkame len tie najlepšie z testovaných produktov. Špecializujeme sa na náramky, náhrdelníky, doplnky pre páry, ružence a v ponuke nájdete taktiež aj hodinky. Časť produktov, ktoré ponúkame na Slovensku a v Českej republike aj sami vyrábame, ostatné sú od prvotriednych výrobcov. Ponúkame Vám rôzne dizajny šperkov pre ňu a preňho. Veríme, že si z našej ponuky určite vyberiete ten správny šperk, ktorý poteší Vás či blízku osobu, ktorej šperk od nás podarujete. Spokojnosť zákazníkov je kľúčová pre napredovanie našej firmy.

Všetky produkty značky DOPLNKY4u