Pánske hodinky, Strana 2

Najpredávanejšie

Čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh
 
95,90 €
Čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh
 
95,90 €
Strieborné pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Mesh
 
82,90 €
Pieskovo-sivé pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Coast
 
82,90 €
Čierno-zelené pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN
 
82,90 €
Červeno-čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN Heat
 
82,90 €
Strieborno-čierne pánske hodinky LAVVU COPENHAGEN
 
82,90 €
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP Black
 
79,90 €
Pánske hodinky so zafírovým sklom LAVVU NORDKAPP White
 
79,90 €
24 položiek celkom
Oceľové pánske hodinky LAVVU BERGEN Blue so svietiacimi číslami
75,90 €

Pánske hodinky LAVVU BERGEN z odolnej nerezovej ocele majú svietiaci číselník, ukazovateľ dátumu a dňa v týždni. Z ocele je vyrobený aj remienok.

Kód: 1217
Modro-zlaté hodinky LAVVU GÖTEBORG
67,90 €

Elegantné modro-zlaté hodinky LAVVU GÖTEBORG majú luxusný remienok zo španielskej kože Top Grain. Hodinky majú aj ukazovateľ dátumu.

Kód: 1213
Červené hodinky LAVVU GÖTEBORG
67,90 €

Červené hodinky LAVVU GÖTEBORG sú dizajnový skvost. Ich jednoduchý dizajn je očarujúci a univerzálny. Hodinky sú z nerezovej ocele a majú kožený remienok.

Kód: 1207
Tmavohnedé hodinky LAVVU GÖTEBORG
63,90 €

Tmavohnedé hodinky LAVVU GÖTEBORG z nerezovej ocele majú vodotesnosť 50M. Remienok je z luxusnej španielskej kože Top Grain.

Kód: 1232
Hnedo-modré hodinky LAVVU GÖTEBORG
63,90 €

Hnedo-modré hodinky LAVVU GÖTEBORG z leštenej ocele majú pohodlný kožený remienok zo špičkovej kože Top Grain. Vodotesnosť je 50M.

Kód: 1212
Čierne hodinky LAVVU GÖTEBORG
63,90 €

Jednoduché pánske hodinky LAVVU GÖTEBORG oceníte pre ich vysokú kvalitu a dizajn, ktorý z nich robí univerzálny doplnok. Hodinky sú z nerezovej ocele a majú kožený remienok.

Kód: 1203
Elegantné pánske hodinky LAVVU KARLSTAD Black/ Top Grain Leather
67,90 €

Elegantné pánske hodinky LAVVU KARLSTAD z nerezovej ocele sú vhodné na každodenné nosenie. Remienok je vyrobený z luxusnej kože Top Grain.

Kód: 1209
Elegantné pánske hodinky LAVVU KARLSTAD Silver/Top Grain Leather
67,90 €

Elegantné pánske hodinky LAVVU KARLSTAD majú vodotesnosť 5ATM a nerezové puzdro. Remienok je z luxusnej kože Top Grain.

Kód: 1211
Titánové hodinky so zafírovým sklom LAVVU TITANIUM LILLEHAMMER Gray
107,90 €

Titánové hodinky so zafírovým sklom LAVVU TITANIUM LILLEHAMMER Gray sú odolné a kvalitné. Nosiť ich môžete v bežný deň aj na formálne príležitosti.

Kód: 1231
Pánske hodinky s koženým remienkom
Novinka
17,90 €

Pánske hodinky v elegantnom dizajne sa hodia na každodenné nosenie. Príjemne prepracované detaily a viac funkcií dodáva hodinkám správny šmrnc.

Kód: 1200-0808
Minimalistické pánske hodinky
Novinka
Minimalistické pánske hodinky
Momentálne nedostupné
14,90 €

Ak ste fanúšikom analógového zobrazenia času a okrúhleho displeja, potešia vás tieto jednoduché, ale vkusné pánske hodinky v estetickom prevedení.

Kód: 1201-0808
Pánske hodinky s číselníkom v tvare diamantu
19,90 €

Pánske hodinky v čiernom prevedení s diamantovým číselníkom pôsobia honosne a luxusne a mal by si ich dopriať každý, kto má rád pôvabný dizajn za prijateľnú cenu.

Kód: 1202-0808

Pánske hodinky sú znakom elegancie a v dnešnej dobe slúžia aj ako dizajnový doplnok outfitu. Ak si ale stále potrpíte aj na ich vynikajúcej funkčnosti a množstvu možností, určite si z našej ponuky vyberiete tie správne pre vás. Nechýbajú minimalistické kúsky či pánske hodinky s koženým remienkom. Doplňte váš každodenný outfit o dizajnovo veľmi dobre spracované hodinky, veď posúďte sami. A to ešte len počkajte na moment, keď ich budete mať na ruke, pohodlne sa nosia a veľmi dobre vyzerajú. Precízne spracované pánske hodinky nemusia stáť stovky eur, u nás zvýrazníte váš štýl a neutratíte pritom polovicu výplaty.

Ak hľadáte vhodný darček pre svojho kamaráta, brata či partnera, potešte ho niečím výnimočným. S pánskymi hodinkami určite zabodujete a vytvoríte mu úsmev na tvári. Máte vybraté? Máme pre vás malú radu. Doplňte hodinky vhodným pánskym náhrdelníkom alebo retiazkou a potešte vášho blízkeho ešte viac.