Pánske hodinky s číselníkom v tvare diamantu

Kód: 1202-0808
2 hodnotenia
Značka: Doplnky4u
19,90 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Pánske hodinky v čiernom prevedení s diamantovým číselníkom pôsobia honosne a luxusne a mal by si ich dopriať každý, kto má rád pôvabný dizajn za prijateľnú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Menej náročných, ale i tých, ktorí si viac potrpia na dizajne, určite potešia pánske hodinky v prepracovanom prevedení. Hodinky sú v čiernej farbe a medzi ich hlavné pútače nepochybne patrí číselník v tvare diamantu. Analógové zobrazenie času a okrúhly tvar displeja dodáva hodinkám eleganciu a šarm. Hodinky majú viacero funkcií, okrem času - hodiny, minúty, sekundy - ukazujú aj dátum. Sklíčko je dostatočne odolné voči poškrabaniu a je odolnejšie voči rozbitiu. Majú quartzový strojček, ktorý označuje generovanie presných časových impulzov pomocou kryštálu kremíka. Vďaka svojej jednoduchosti je veľmi spoľahlivý a spotrebováva len malé množstvo energie, čo má vplyv na výdrž batérie.

Doplnky4you banner

Naša značka DOPLNKY4U prináša pestrú ponuku módnych doplnkov pre dámy a pánov od domácich, ale aj zahraničných výrobcov. Od založenia nášho e-shopu v roku 2010 sme obslúžili už tisíce spokojných zákazníkov. Našim prvoradým cieľom je ponúkať kvalitné produkty za prijateľné ceny a spokojný zákazník. Tovar máme skladom, aby sme ho mohli čo najrýchlejšie doručiť k Vašim dverám.

Kvalita je našou prioritou. Každý výrobok testujeme a ponúkame len tie najlepšie z testovaných produktov. Špecializujeme sa na náramky, náhrdelníky, doplnky pre páry, ružence a v ponuke nájdete taktiež aj hodinky. Časť produktov, ktoré ponúkame na Slovensku a v Českej republike aj sami vyrábame, ostatné sú od prvotriednych výrobcov. Ponúkame Vám rôzne dizajny šperkov pre ňu a preňho. Veríme, že si z našej ponuky určite vyberiete ten správny šperk, ktorý poteší Vás či blízku osobu, ktorej šperk od nás podarujete. Spokojnosť zákazníkov je kľúčová pre napredovanie našej firmy.

Všetky produkty značky DOPLNKY4u