Doprava a platba

Platba za tovar

Platba môže byť uskutočnená výberom jedného z nasledujúcich spôsobov pri objednávke

• platba na dobierku v hotovosti (0,50 €)

Za tovar zaplatíte pri prevzatí balíčku v hotovosti

• platba bankovým prevodom

Za tovar zaplatíte prostredníctvom bankového prevodu, ku ktorému dostanete inštrukcie hneď po objednávke. Po prijatí platby bude tovari ihneď odoslaný.

 

Doprava tovaru

 

Slovenská pošta

Tovar vám doručí Slovenská pošta (poštárka, prípadne kuriér). V prípade nezasthinutia na mieste bydliska (alebo inej adresy, ktorú uvediete v objednávky) nájdete v schránke oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok) – následne si ju môžte na pošte vyzdvihnúť do 18 kalendárnych dní.

CENA : 2,50€

 

Kuriér

Tovar vám doručí kuriér spoločnosti GLS, DPD alebo Remax, ktorý vás bude pred doručení kontaktovať telefonicky. Môžete sa s kuriérom dohodnúť na zmene času doručenia, či zmene adresy doručenia. V prípade, že vás kuriér nezastihne, zopakuje doručenie nasledujúci pracovný deň.

CENA : 2,90€

 

Zásielkovňa

Tovar vám bude doručený do jedného zo stoviek výdajných miest Zásielkovňa.sk na Slovensku. Balíček vám dorazí do výdajného miesta za 1-2 pracovné dni, po príprave balíčku na výdaj vám príde kód (e-mailom a SMS – správou) k jeho vyzdvihnutiu. Balíček bude uložený na tomto výdajnom mieste 14 dní, máte možnosť si odbernú lehotu predĺžiť.

CENA : 1,90€

 

POŠTOVNÉ ZDARMA PRI OBJEDNÁVKE NAD 25€