Platba za tovar
 
Platba môže byť uskutočnená výberom jedného z nasledujúcich spôsobov pri objednávke:


• platba na dobierku v hotovosti (1,2 €)

Za tovar zaplatíte pri prevzatí balíčku v hotovosti


• platba bankovým prevodom

Za tovar zaplatíte prostredníctvom bankového prevodu, ku ktorému dostanete inštrukcie hneď po objednávke. Po prijatí platby bude tovar ihneď odoslaný


• platba kartou

Za tovar zaplatíte prostredníctvom Vašej karty cez platobnú bránu GopayDoprava tovaru
 
Slovenská pošta

Tovar vám doručí Slovenská pošta (poštárka, prípadne kuriér). V prípade nezasthinutia na mieste bydliska (alebo inej adresy, ktorú uvediete v objednávky) nájdete v schránke oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok) – následne si ju môžte na pošte vyzdvihnúť do 18 kalendárnych dní.
CENA: 3,90 €


Kuriér

Tovar vám doručí kuriér spoločnosti GLS, DPD alebo Remax, ktorý vás bude pred doručení kontaktovať telefonicky. Môžete sa s kuriérom dohodnúť na zmene času doručenia, či zmene adresy doručenia. V prípade, že vás kuriér nezastihne, zopakuje doručenie nasledujúci pracovný deň.
CENA: 3,50 €


Zásielkovňa

Tovar vám bude doručený do jedného zo stoviek výdajných miest Zásielkovňa.sk na Slovensku. Balíček vám dorazí do výdajného miesta za 1-2 pracovné dni, po príprave balíčku na výdaj vám príde kód (e-mailom a SMS – správou) k jeho vyzdvihnutiu. Balíček bude uložený na tomto výdajnom mieste 14 dní, máte možnosť si odbernú lehotu predĺžiť.
CENA: 2,50 €


POŠTOVNÉ ZDARMA PRI OBJEDNÁVKE NAD 25 €