Darčeková krabička malá

Kód: 700
Neohodnotené
Značka: Doplnky4u
0,50 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Malá darčeková krabička, ktorá upúta svojím kvetinovým vzorom obdarovaného na prvý pohľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte darček, ale neviete ako ho zabaliť? S týmto vám pomôže malá darčeková krabička v pôvabnom prevedení, ktoré podčiarkne krásu šperkov, ktoré sa chystáte darovať. Tento kvetinový vzor upúta obdarovaného na prvý pohľad.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Rozmery: 40 x 40 x 32 mm
Položka bola vypredaná…

Doplnky4you banner

Naša značka DOPLNKY4U prináša pestrú ponuku módnych doplnkov pre dámy a pánov od domácich, ale aj zahraničných výrobcov. Od založenia nášho e-shopu v roku 2010 sme obslúžili už tisíce spokojných zákazníkov. Našim prvoradým cieľom je ponúkať kvalitné produkty za prijateľné ceny a spokojný zákazník. Tovar máme skladom, aby sme ho mohli čo najrýchlejšie doručiť k Vašim dverám.

Kvalita je našou prioritou. Každý výrobok testujeme a ponúkame len tie najlepšie z testovaných produktov. Špecializujeme sa na náramky, náhrdelníky, doplnky pre páry, ružence a v ponuke nájdete taktiež aj hodinky. Časť produktov, ktoré ponúkame na Slovensku a v Českej republike aj sami vyrábame, ostatné sú od prvotriednych výrobcov. Ponúkame Vám rôzne dizajny šperkov pre ňu a preňho. Veríme, že si z našej ponuky určite vyberiete ten správny šperk, ktorý poteší Vás či blízku osobu, ktorej šperk od nás podarujete. Spokojnosť zákazníkov je kľúčová pre napredovanie našej firmy.

Všetky produkty značky DOPLNKY4u