Dámsky náramok Bounty Secret

Kód: 1098-17 1098-18 1098-19 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: BountyBoho
15,90 €
Skladom u výrobcu Skladom u výrobcu Skladom u výrobcu Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
9.12.2021 9.12.2021 9.12.2021 Zvoľte variant

Ak si zaobstaráte náramok z čierneho achátu, pripravte sa na to, že Vašu citovú, rozumovú a fyzickú stránku posadí do rovnováhy a harmónie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručne vyrábaný náramok Bounty Secret je vytvorený z hladkého čierneho achátu. Je známe, že achát poskytuje svojmu nositeľovi veľkú silu, dodáva odvahu, podporuje jeho sebadôveru a pomáha prekonávať negatívne pocity. Taktiež poskytuje dlhý a zdravý život, pričom má vplyv na charakter majiteľa, čím sa stáva pokojnejším, jemnejším a vyváženejším. Náramok je doplnený minimalistickým medailónkom Bounty Boho. Koráliky sú navlečené na gumičke, stačí si vybrať správnu veľkosť pre Vašu ruku. Pre svoju čiernu farbu sa hodi ku každému oblečeniu a na akúkoľvek príležitosť.

Ako vybrať správnu veľkosť? Správnu veľkosť zistíte odmeraním vášho zápästia natesno, k tejto miere pripočítajte 2 cm a dostanete potrebnú veľkosť náramku. Napr. pre obvod zápästia 17 cm bude ideálny náramok veľkosti 19 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske náramky
? Materiál: nerezová oceľ, čierny achát
Pre koho: žena
Veľkosť guľôčky: 10 mm
Veľkosť náramku: 17 cm, 18 cm, 19 cm

Náramky BountyBoho sú originálnym slovenským výrobkom Laury z východného Slovenska. Bounty znamená hojnosť a Boho vyjarduje bohemský, voľný životný štýl, ktorým sa chce po celý život riadiť.

Po výrobe prvých náramkov pre mamu a kamarátky sa pustila do výroby náramkov aj pre ostatných. Všetky náramky sú vyrábané a zabalené s láskou a odrážajú nadšenie a radosť, s ktorou je každý náramok vytvorený.

Použité minerálne kamene poskytujú aj pridanú energetickú hodnotu, ktorú možno práve žena (alebo muž), ktorá ich nosí, potrebuje.

Všetky produkty značky BountyBoho