Dámsky náramok Bounty Kurandera

Kód: 1094-17 1094-18 1094-19 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: BountyBoho
15,90 €
Skladom u výrobcu Skladom u výrobcu Skladom u výrobcu Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
9.12.2021 9.12.2021 9.12.2021 Zvoľte variant

Čistota a jemnosť sú hlavnými prvkami náramku Kurandera, ktorý potláča pocity hnevu a pôsobí ako náš ochranný liečiteľ.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručne vyrábaný náramok Bounty Kurandera je vyrobený z bieleho howlitu. Je známy svojou liečivou silou a pozitivnymi účinkami. Prináša do života pokoj, znižuje stres, uľavuje od vnútornej bolesti a potláča pocity hnevu. Je ako náš ochranný liečiteľ. Otvára cestu v komunikácií s vlastnými negatívnymi myšlienkami a emóciami a tak ich umožňuje pochopiť. Unikátne prevedenie náramku je doplnené o medailónik Bounty Boho, ktorý tak dotvára celistvý vkusný dizajn. Na výber rôzne dĺžky náramku, stačí si vybrať ten, ktorý Vám najviac padne na ruku.

Ako vybrať správnu veľkosť? Správnu veľkosť zistíte odmeraním vášho zápästia natesno, k tejto miere pripočítajte 2 cm a dostanete potrebnú veľkosť náramku. Napr. pre obvod zápästia 17 cm bude ideálny náramok veľkosti 19 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske náramky
? Materiál: nerezová oceľ, biely howlit
Pre koho: žena
Veľkosť guľôčky: 8 mm
Veľkosť náramku: 17 cm, 18 cm, 19 cm

Náramky BountyBoho sú originálnym slovenským výrobkom Laury z východného Slovenska. Bounty znamená hojnosť a Boho vyjarduje bohemský, voľný životný štýl, ktorým sa chce po celý život riadiť.

Po výrobe prvých náramkov pre mamu a kamarátky sa pustila do výroby náramkov aj pre ostatných. Všetky náramky sú vyrábané a zabalené s láskou a odrážajú nadšenie a radosť, s ktorou je každý náramok vytvorený.

Použité minerálne kamene poskytujú aj pridanú energetickú hodnotu, ktorú možno práve žena (alebo muž), ktorá ich nosí, potrebuje.

Všetky produkty značky BountyBoho