Dámske hodinky, Strana 2

Najpredávanejšie

37 položiek celkom
Strieborné dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
67,90 €

Strieborné dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL môžete nosiť k akémukoľvek outfitu. Hodinky sú vhodné aj pre ženy s citlivou pokožkou.

Kód: 1126
Strieborno-modré dámske hodinky MINET OXFORD Silver Blue Mesh
75,90 €

Strieborno-modré dámske hodinky MINET OXFORD Silver Blue Mesh z nerezovej ocele sú vodotesné. Malý český krištáľ je osadený v ciferníku.

Kód: 1129
Čierne dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower Mesh s číslami
88,90 €

Štýlové dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower Mesh sú ideálne na každodenné nosenie. Hodinky s českým krištáľom vás budú sprevádzať do práce aj vo voľnom čase.

Kód: 1105
Strieborné dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower Mesh s číslami
75,90 €

Strieborné dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower Mesh s číslami sú ako stvorené na každodenné nosenie. Z čierneho ciferníka priam žiari český krištáľ.

Kód: 1120
Strieborno-čierne dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower s číslami
75,90 €

Strieborno-čierne dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower s číslami sú vyrobené z nerezovej ocele. Vodotesnosť hodiniek je 50M.

Kód: 1128
Červené dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower s číslami
79,90 €

Červené dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower s číslami sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Elegantným hodinkám nechýba ani český krištáľ, ktorý je pre MINET hodinky typický.

Kód: 1106
Strieborné dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower Mesh
75,90 €

Strieborné dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower Mesh z ušľachtilej nerezovej ocele sú vhodné na každodenné nosenie. Očarí vás aj český krištáľ na ciferníku.

Kód: 1119
Strieborno-čierne dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower Mesh s číslami
82,90 €

Strieborno-čierne dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower Mesh s číslami sú vyrobené z nerezovej ocele. Z ciferníka žiari český krištáľ.

Kód: 1127
Rose gold dámské hodinky MINET PRAGUE Black Flower s čísly
79,90 €

Dámske hodinky MINET s českým krištáľom sú elegantný doplnok na každý deň. Remienok je z jemnej hovädzej kože a puzdro z nerezovej ocele.

Kód: 1110
Zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Gold Flower s číslami
79,90 €

Zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Gold Flower s číslami sú vhodné na formálne príležitosti aj na každodenné nosenie.

Kód: 1147
Strieborno-ružové dámske hodinky MINET PRAGUE Rose Flower Mesh s číslami
75,90 €

Strieborno-ružové dámske hodinky MINET PRAGUE Rose Flower Mesh s číslami sú vyrobené z nerezovej ocele. Ich vodotesnosť je 50M.

Kód: 1131
Strieborno-zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Silver & Gold Flower Bicolor s číslami
79,90 €

Strieborno-zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Silver & Gold Flower Bicolor s číslami dostanete v darčekovej krabičke. Elegantné hodinky sú vhodné na každodenné nosenie.

Kód: 1135

Štýlové dámske hodinky sú posledným dielikom k vášmu dokonalému outfitu. Veď si to len predstavte, krásne si zladíte všetky súčasti oblečenia, pridáte obľúbenú kabelku, štýlový náhrdelník a na zápästie si zoberiete dámske hodinky v minimalistickom dizajne. Pôjde o krásnu súhru, ktorá ihneď na prvý pohľad zaujme nielen pohľady opačného pohlavia ale aj ostatných žien. Prečo túto šancu nevyužiť, vyberte si tie, ktoré sa vám páčia najviac. Čistý minimalistický vzhľad hodiniek je to čo je teraz in, poďte s dobou.

Dámske hodinky sú ideálnym darčekom, ktoré stopercentne potešia každú zástupkyňu nežného pohlavia. Pri odovzdávaní darčekov sa tak stanete tým, kto najviac zaujme. Skúste hodinky skombinovať s náhrdelníkom alebo náušnicami a vytvoríte pekný set doplnkov, s ktorým zabodujete ešte oveľa viac.