Dámske hodinky

Najpredávanejšie

37 položiek celkom
Modré dámske hodinky MINET PRAGUE Black Flower s číslami
75,90 €

Dámske hodinky MINET PRAGUE z nerezovej ocele majú jemný kožený remienok. V kvetinovom ciferníku je osadený český krištáľ.

Kód: 1108
Vínové dámske hodinky MINET OXFORD BORDEAUX Seduction
75,90 €

Vínové dámske hodinky MINET OXFORD BORDEAUX Seduction sú zdobené českým krištáľom. Remienok je z luxusnej hovädzej kože Top Grain.

Kód: 1136
Rose gold dámske hodinky MINET PRAGUE Silver Flower Mesh s číslami
88,90 €

Dámske hodinky MINET PRAGUE z nerezovej ocele majú elegantný dizajn vhodný na každú príležitosť. Hodinky sú z nerezovej ocele a nechýba ani český krištáľ.

Kód: 1116
Zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Gold Flower s číslami
82,90 €

Zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Gold Flower s číslami z nerezovej ocele majú vodotesnosť 50M. Pod sklíčkom z minerálneho skla žiari český krištáľ.

Kód: 1141
Rose gold dámske hodinky MINET PRAGUE Rose Mesh s číslami
82,90 €

Decentné dámske hodinky MINET z nerezovej ocele s oceľovým remienkom majú obľúbenú rose gold farbu. Hodinky majú vodotesnosť 5ATM a ciferník je zdobený krištáľom.

Kód: 1115
Strieborné dámske hodinky MINET PRAGUE Pure Silver Mesh s číslami
75,90 €

Strieborné dámske hodinky MINET PRAGUE Pure Silver Mesh s číslami sú ideálne na každodenné nosenie. V ciferníku je osadený žiarivý český krištáľ.

Kód: 1123
Strieborné dámske hodinky MINET PRAGUE Silver Flower Mesh s číslami
75,90 €

Strieborné dámske hodinky MINET PRAGUE Silver Flower Mesh s číslami z nerezovej ocele majú vodotesnosť 50M. Perleťový ciferník zdobí český krištáľ.

Kód: 1125
Strieborno-zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Silver & Gold
79,90 €

Strieborno-zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Silver & Gold z nerezovej ocele žiaria aj vďaka českému krištáľu. Dodávané sú v darčekovej krabičke.

Kód: 1133
Strieborno-zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Silver & Gold
79,90 €

Strieborno-zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Silver & Gold sú zabalené v darčekovej krabičke s kvetinovým vzorom. Hodinky sú ideálne na každodenné nosenie aj na formálne...

Kód: 1132
Zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Pure Gold
79,90 €

Zlaté dámske hodinky MINET PRAGUE Pure Gold s českým krištáľom sú nadčasové a vhodné na každú príležitosť.

Kód: 1143
Rose gold dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
67,90 €

Dámske hodinky LAVVU MANDAL sú vyrobené z titánu a majú kožený remienok. Decentný dizajn je ideálny na každodenné nosenie.

Kód: 1117
Zlaté dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL
67,90 €

Zlaté dámske titánové hodinky LAVVU MANDAL sú mimoriadne ľahké a odolné. Hodia sa na bežný deň aj na formálnejšie príležitosti.

Kód: 1146
Hore
Ďalšie produkty

Štýlové dámske hodinky sú posledným dielikom k vášmu dokonalému outfitu. Veď si to len predstavte, krásne si zladíte všetky súčasti oblečenia, pridáte obľúbenú kabelku, štýlový náhrdelník a na zápästie si zoberiete dámske hodinky v minimalistickom dizajne. Pôjde o krásnu súhru, ktorá ihneď na prvý pohľad zaujme nielen pohľady opačného pohlavia ale aj ostatných žien. Prečo túto šancu nevyužiť, vyberte si tie, ktoré sa vám páčia najviac. Čistý minimalistický vzhľad hodiniek je to čo je teraz in, poďte s dobou.

Dámske hodinky sú ideálnym darčekom, ktoré stopercentne potešia každú zástupkyňu nežného pohlavia. Pri odovzdávaní darčekov sa tak stanete tým, kto najviac zaujme. Skúste hodinky skombinovať s náhrdelníkom alebo náušnicami a vytvoríte pekný set doplnkov, s ktorým zabodujete ešte oveľa viac.